50%

Шпикозни

520 ден 1,040 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-w-20535 Categories, , Tag
Големина

, ,

Боја

,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм