50%

Шпикозни

225 ден 450 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-s-11128 Categories,
Големина

, , , ,

Боја

, , , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм