50%

Шпикозни на копчиња

145 ден 290 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-s-11077 Categories, ,
Боја

,

Големина

, , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм