50%

Шпикозни (плаво со пруги)

355 ден 710 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-ss-00242 Categories,
Големина

, , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм