50%

Шпикозни со машна

225 ден 450 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-s-11129 Categories,
Боја

, ,

Големина

, , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм