40%

Сукња Алексија (Црна)

774 ден 1,290 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51140 Categories, Tags,
Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан

Големина

, , ,