Сукња Ксенија (бела)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51025 Categories, Tags,
Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан

Големина

, , ,