Ново

Сукња Ксенија (црна)

1,090 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51027 Categories, Tag
Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан

Големина

, , ,