Беж сатенски сандали со циркони

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40457 Categories,

35-1

36-3

38-1

Внатрешен материјал: Вистинска кожа

Надворешен материјал: Сатен материјал – стакло камења со ласерско лепливо

12цм висина на штикла

Платформа 1цм

Големина

, ,