Црни кожни сандали

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40450 Categories,

 

36-2

37-2

38-2

39-1

Црни кожни сандали

внатрешност: вистинска кожа

надворешно: вистинска кожа

Висина на потпетица 8 см
Цена 2600 денари
Големина

, , ,