Црни мат сандали

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40443 Categories, Tag

 

36-2

37-1

38-1

39-2

 

 

Црни МАТ сандали:

внатрешност: вистинска кожа

надворешноста: вештачка кожа

Висина на потпетица 6 см

цена: 2450 денари

Големина

, , ,