Црни сандали со циркони

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40445 Categories,

36-2

38-1

39-1

Црни сандали со циркони

ВНАТРЕШЕН: ВИСТИНСКА КОЖА

НАДВОРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: САТЕН МАТЕРИЈАЛ - СТАКЛО КАМЕЊА СО ЛАСЕРСКО ЛЕПЛИВО

12 цм ВИСИНА НА ПЕТА

ПЛАТФОРМА 1 CM
цена: 2400 денари
Големина

, ,