Џемпер розе со плаво

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1484 Categories, Tags,
Големина

Состав

60% Полиестер 30% Полимид 5% Еластан 5% Волна