Кожни црни сандали со циркони

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40452 Categories,

 

37-2

38-2

39-1

Кожни црни сандали со циркони

ВНАТРЕШЕН: ВИСТИНСКА КОЖА

НАДВОРЕШНО: ВИСТИНСКИ велур

4 CM ОСНОВНА ВИСИНА ЛЕСЕН ѓон

Цена 2400 денари

 

Големина

, ,