Кратко сако карирано

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1358 Categories, , Tags,
Големина

, , ,

Боја

,

состав

67% Акрил, 33% Полиестер