Мастило боја сандали

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40448 Categories,

 

39-1

Мастило боја сандали

внатрешност: вистинска кожа

надворешен: сатенски материјал

Висина на потпетица 10 см

Цена 2000 денари

Големина