Панталони Паула

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД513790 Categories, Tag
Состав

46% Вискоза, 25% Полиестер, 24% Наилон, 5% Еластан

Големина

, ,