Сако кратко карирано

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1489 Categories, Tags,
Големина

, ,

Состав

45%Акрил, 15% Полиестер, 40% Памук