Сако розе

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1421 Categories, , Tags,
Големина

, , ,

Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан