63%

Шпикозни со зајче

200 ден 540 ден со ддв

  • Беби розе
  • Розе
  • 3m
  • 6m
  • 9m
  • 12m
Исчисти
Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-ss-00310 Categories,
Боја

,

Големина

, , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм