СТЕЛА САТЕНСКИ САНДАЛИ

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40444 Categories,

 

36-2

38-2

39-1

СТЕЛА САТЕНСКИ САНДАЛИ


внатрешен: сатенски материјал

надворешен: сатенски материјал

Висина на потпетица 9 см

ЦЕНА: 2250 ДЕНАРИ
Големина

, ,