Тренд 50%

Влечки со циркони

1,075 ден 2,150 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40458 Categories, ,

36-2

37-2

39-1

Внатрешност: Вистинска кожа

Надворешен: ПВЦ прозирен материјал

1цм дебелина на основата

Големина

, ,