Фустан црн

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1490 Categories, Tag
Големина

, ,

Состав

70% Полиестер, 20% Вискоза, 10% Еластан