Фустан-кошула

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1515 Categories, Tags,
Големина

, ,

Состав

10% памук, 78% полиестер, 2% ликра, 10% вискоза