50%

Фустан краток

995 ден 1,990 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1495 Categories, Tags,
Големина

, ,

Боја

,

Состав

78% Полиестер, 2% Ликра, 10% Вискоза, 10% Памук