Фустан Моника (црн)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД513935 Categories, Tag
Состав

65% Памук, 5% Еластан, 30% Полиестер

Големина

, , ,