Комплет Јелена (црн)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД513755 Categories,
Состав

48% Вискоза, 29% Полиестер, 23% Полимид

Големина