Сако црно и бело

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1486 Categories, Tag
Големина

, ,

Боја

,

Состав

70% Памук, 20% Акрил, 10% Полиестер