Комоплет сако и панталони

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1541 Categories, Tags,
Боја

,

Големина

, ,

Состав

70% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан